47-letnia Weronika Marczuk w ciąży. Mamy oświadczenie!

Reklama

Według informacji jednego z portali plotkarskich Weronika Marczuk (47 l.), znana prawniczka i była żona Cezarego Pazury, spodziewa się dziecka.

Szerszej publiczności znana jest z programów telewizyjnych "You Can Dance - Po prostu tańcz" (członkini jury), "Dzień Dobry TVN" (reportażystka), "Miasto Kobiet" (współprowadząca). Wzięła udział w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie zajęła trzecie miejsce.

Jest autorką książki "Chcę Być jak Agent", w której relacjonuje rzeczywisty przebieg afery korupcyjnej z 2009 roku, gdzie próbowano ją fałszywie oskarżyć (Weronika Marczuk została oczyszczona ze wszystkich pomówień, a sprawa umorzona).

W niedawnym wywiadzie dla "Vivy" kobieta wyjawiła, że od siedmiu lat jest zakochana. Na salonach pojawia się jednak rzadko, bo - jak mówi - "pracuje, żyje i ma się dobrze". 

"Pracuję w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej, która działa dwustronnie w obu krajach i ma swoje biura w obu stolicach. A ja kieruję platformą biznesową naszej Izby - Polish Business Center w Kijowie" - wyznaje.

Teraz w mediach pojawiła się informacja, że w życiu 47-letniej byłej żony Czarka Pazury szykują się duże zmiany - Weronika Marczuk spodziewa się bowiem swojego pierwszego dziecka.

"Weronika jest w szóstym miesiącu ciąży. Spodziewa się córki, której chce dać na imię Anna" - dowiedzieli się dziennikarze serwisu Pudelek.pl.

W rozmowie z nami przedstawiciel Weroniki potwierdził doniesienia:

"Weronika Marczuk potwierdza informacje o ciąży. Jeśli chodzi o szczegóły to rodzice nie zadecydowali jeszcze w sprawie imienia, ale imię Ania jest brane pod uwagę. Weronika jest bardzo szczęśliwa, że za kilka miesięcy będzie na świecie córeczka, nie ukrywa, iż od zawsze pragnęła dziecka i czuje teraz ogromną wdzięczność w sercu za taki wspaniały dar. Na tym etapie Weronika bardzo musi dbać o spokój emocjonalny, dlatego też dziękując za życzliwe zainteresowanie, prosimy o bezpieczny czas do rozwiązania ciąży" - czytamy.

Autor: 
------------
Źródło: 
Pomponik
Dział: 

Reklama