Iwona Pavlović ujawnia romans Dominiki Tajner-Wiśniewskiej?

Reklama

Iwona Pavlović (56 l.), jako jurorka "Tańca z gwiazdami", zna wszystkie plotki i romanse z planu programu. Co zdradziła na temat nowej znajomości Dominiki Tajner-Wiśniewskiej (40 l.)?

"Taniec z Gwiazdami" od lat dostarcza wielu emocji. Widzowie z zapartym tchem obserwują zmagania swoich ulubieńców na parkiecie. Niestety, z programem pożegnała się już Dominika Tajner-Wiśniewska.

Zdaniem Iwony Pavlović gdyby wcześniej powiedziała o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim, dalej walczyłaby o Kryształową Kulę.

"My Polacy mamy takie coś w sobie, że lubimy bronić ludzi, którym los nie sprzyja, gdzie coś się nie układa. Już mieliśmy przypadki gwiazd, które w prywatnym życiu miały problemy i wtedy wszyscy broniliśmy. (...) Publiczność nie ocenia tańca tylko sympatię lub antypatię. Na pewnych siebie nie esemesujemy" - mówi nam Iwona Pavlović.

Jurorka pytana, czy to możliwe, by podczas tańca Dominika zakochała się w swoim tanecznym partnerze, Pavlović przyznaje, że jak najbardziej!

"Taniec to bardzo sprzyjająca sytuacja. Jeżeli jakieś fluidy się złapią, może być zauroczenie, choć później niekoniecznie to musi przełożyć się na życie. Ja nazywam taniec niewinnym flirtem, pierwszą sposobnością przytulenia się do kogoś. Jest to bezkarne nawet" - uważa.

Jak donosi nasz informator, rzekomy romans Dominiki z tanecznym partnerem Wojtkiem Jeschke mógł się przyczynić do rozpadu małżeństwa Wiśniewskich.

Autor: 
--------------
Źródło: 
Pomponik
Dział: 

Reklama