Kim jest Karolina Szymczak? Prawda o nowej, dużo młodszej żonie Piotra Adamczyka

Reklama

Kim jest nowa ukochana Piotra Adamczyka (47 l.)? O Karolinie Szymczak (27 l.) wiadomo coraz więcej. Jak czytamy w "Życiu na gorąco", ma za sobą debiut aktorski oraz... rozbieraną sesję w "Playboyu"! Co ciekawe, nie była to jej pierwsza styczność z modelingiem. Wygląda też na to, że i małżeństwo z aktorem nie jest jej pierwszym...

- Chciałabym się z Wami podzielić jednym z najszczęśliwszych miesięcy tego roku... - zaczęła swój wpis na Instagramie żona Piotra Adamczyka, Karolina Szymczak. Fani modelki, którzy zapewne liczyli na zwierzenia z miodowego miesiąca pary, mogli poczuć się zawiedzeni. Wpis Karoliny nie dotyczył bowiem jej małżeństwa z aktorem, ale... adopcji psa ze schroniska. 

Karolina i Piotr są małżeństwem od 3 miesięcy. Tak twierdzą ich znajomi, gdyż oni sami jeszcze nie potwierdzili tej informacji. Wprawdzie wrzucili do sieci zdjęcia z obrączkami na palcach, ale na więcej najwyraźniej nie zamierzają się zdobyć. 

Może świadczyć o tym zachowanie pary na wrześniowej premierze filmu "Polityka". Modelka zagrała w filmie małą rolę, na czerwonym dywanie pozowała sama. Piotr przyszedł oklaskiwać ukochaną, ale obiektywy aparatów fotograficznych ani razu nie uchwyciły ich razem. 

Ta gorliwość w ochronie prywatności u Piotra wynika zapewne z jego poprzednich związków, które za każdym razem kończyły się skandalem. Najwyraźniej aktor postanowił chronić nową miłość za wszelką cenę. I udaje mu się to. O tym, że jest związany z Karoliną, dowiedzieliśmy się jesienią zeszłego roku, gdy ona pochwaliła się, że obchodzą 2. rocznicę związku. A to nie jedyna tajemnica, jaką skrywa para...

O Karolinie Szymczak zrobiło się głośno w 2013 roku, gdy dostała małą rolę w filmie w Brett’a Ratner’a "Herkules". Reżyser wypatrzył ją w amerykańskim "Playboyu", w którym modelka wystąpiła kilka miesięcy wcześniej. Miała wtedy 22 lata i była już mężatką, a przedstawiała się jako Karolina Szymczak-Ratajczak. 

Rozbierana sesja i rola w hollywoodzkim filmie nie były jej pierwszymi sukcesami. Przygodę z modelingiem zaczęła już jako 15-latka. Wkrótce wyjechała do Mediolanu, gdzie wzięła udział w pierwszych znaczących sesjach fotograficznych.

Po powrocie do Polski zamieszkała we Wrocławiu, choć nie ukrywała, że pochodzi z położonej 80 km dalej Złotoryi. - Niech mówią o mnie złotoryjanka - prosiła dumnie. 

We Wrocławiu rozpoczęła studia na wydziale psychologii, które kończyła w Warszawie, gdzie przeniosła się kilka lat później. Czy wówczas była już rozwiedziona? Możliwe, gdyż po przeprowadzce do stolicy zniknął drugi człon jej nazwiska. 

Wkrótce zagrała drugoplanową rolę w filmie "Gwiazdy" (2017), a ostatnio główną rolę kobiecą w filmie "Diablo" (2019). Już wtedy była w związku z Piotrem, ale nie chwaliła się tym, by nie podejrzewano, że pomógł jej zdobyć role. 

Niedawno para zdecydowała się na "powiększenie rodziny"... adoptowali psa. - Nasz dom codziennie budzi nas słońcem i ośmioma łapami - napisała modelka. To jak dotąd jedyne prywatne wyznanie, na jakie się zdobyła. 

Autor: 
-----------------------
Źródło: 
Pomponik
Dział: 

Reklama