Małgorzata Kożuchowska "przyjęła oświadczyny" na czerwonym dywanie

Reklama

W sobotę zakończyła się 44. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W tym roku media głośniej niż o samych filmach mówiły o skandalu związanym z wycofaniem z konkursu filmu Solid Gold oraz głosach krytyki skierowanych do obecnego obozu władzy płynących z festiwalowej mównicy.

Podczas imprezy nie zabrakło jednak pozytywnych incydentów. Zabawną wpadkę zaliczyła Małgorzata Kożuchowska. Gwiazda na festiwalu promowała swój najnowszy film Proceder, opowiadający historię rapera Tomasza Chady. Podczas spaceru po czerwonym dywanie aktorka wraz z innymi członkami obsady zatrzymała się, aby zapozować fotoreporterom.

Kożuchowskiej wyraźnie dopisywał humor. Gwiazda, ubrana w długą czerwoną suknię projektu Macieja Zienia, w pewnym momencie postanowiła pomachać w kierunku fotografów. Wykonała jednak zbyt energiczny gest i przy okazji zgubiła ślubną obrączkę.

W momencie, gdy pierścionek ześlizgnął się z palca aktorki, ta nie kryła zdziwienia. Z pomocą ruszył na szczęście jej kolega z planu, Piotr Witkowski. Aktor błyskawicznie zlokalizował zgubę Małgorzaty i zwrócił ją w ręce właścicielki. Postanowił jednak wykorzystać sytuację i nieco zażartować. Przyklęknął więc na jedno kolano, przez co wyglądał, jakby oświadczał się Kożuchowskiej.

Rozbawiona aktorka wybuchła śmiechem i przyjęła pierścionek od Witkowskiego.

Autor: 
-----------------
Źródło: 
Pudelek
Dział: 

Reklama