Michał Piróg został ojcem! "Znam zdanie niektórych na ten temat"

Reklama

Michał Piróg (39 l.) zaskoczył wyznaniem. Na Instagramie poinformował, że można już do niego mówić: "tato"..

.

Michał Piróg już wiele lat temu wyznał, że jest homoseksualistą. Udowodnił tym samym, że wyjście z szafy nie musi oznaczać upadku kariery i zepchnięcia na margines, czego obawia się wielu jego kolegów z pierwszych stron gazet.

Tancerz swego czasu próbował nawet "wyautować" znanego piosenkarza, z którym był przez parę lat. Wszystko opisał w książce, która całkiem nieźle się sprzedała. 

Aktualnie o Michale jest nieco ciszej, ale jego nowy post może to zmienić. Piróg oznajmił bowiem, że właśnie został ojcem. Najprawdopodobniej chodzi o adopcję, bo mówi, że "właśnie otrzymał dokumenty".

"Możecie mi mówić tato... właśnie otrzymałem dokumenty. Wdech , wydech - wiem , znam zdanie niektórych osób na ten temat. Widzicie są faktycznie osoby które sadzą, że inni ludzie kierują się własnym interesem w podejmowaniu przeróżnych decyzji życiowych. Zapewne są i tacy ale są i ci którzy myślą w wielu kwestiach nie umysłem, wygodą czy ewentualnym profitem. 

Są ludzie którzy kierują się czystą empatią, chęcią pomocy, Dania innym lepszego startu, zwykłą może troską... sam nie wiem staram się nie myśleć za dużo tylko działać w czystym odruchu serca" - pisze tancerz. 

Autor: 
--------------------
Źródło: 
Pomponik
Dział: 

Reklama