Syn Dominiki Tajner w szpitalu w ciężkim stanie!

Reklama

Dominika Tajner (40 l.) przeżywa niezwykle trudne chwile. Jak dowiedział się "SE", jej syn nagle zasłabł i został natychmiast przewieziony do szpitala. Na instagramowym profilu żony Michała Wiśniewskiego pojawił się wpis, w którym jej bliscy dziękują za wsparcie i zapewniają, że Maksymilian jest pod świetną opieką lekarzy, którzy walczą, by wyzdrowiał.

 

Kiedy kilka tygodni temu córka Apoloniusza Tajnera występowała na parkiecie "Tańca z gwiazdami" nikt nie podejrzewał, że w jej życiu prywatnym wcale nie jest kolorowo.

Tuż po tym, jak odpadła z "Tańca...", gruchnęła wiadomość, że jej mąż, Michał Wiśniewski (46 l.), chce się z nią rozwieść.

Teraz, niestety, spadł na nią kolejny bolesny cios. Jak dowiedział się "Super Express", jej 13-letni syn Maksymilian nagle zasłabł i w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Nie wiadomo, co dokładnie się wydarzyło. Przyjaciółka Dominiki Tajner w czwartek, 2 maja, wyjawiła jedynie, że sytuacja jest niezwykle trudna.

"Dominika jest przerażona. Sytuacja jest dramatyczna. (...) Maks stracił przytomność i trafił na OIOM" - miała powiedzieć tabloidowi.

Dziś, 3 maja, na profilu instagramowym Dominiki Tajner pojawił się wpis, z którego dowiadujemy się, że syn Dominiki Tajner nadal walczy o zdrowie, a lekarze robią, co mogą, by mu pomóc.

Autor: 
------------------
Źródło: 
Pomponik
Dział: 

Reklama