Szykuje się skandal! Joanna Przetakiewicz ma się czego obawiać?

Reklama

Katarzyna Wołejnio (45 l.) planuje wydać książkę, w której opowie o związku z Rinke Rooyensem (49 l.). Plotkuje się, że publikacja może nie spodobać się Joannie Przetakiewicz (51 l.), która "przejęła pałeczkę" po słynnej "żonie Hollywood".

 

Celebrytka i holenderski producent byli jedną z gorętszych par polskiego show-biznesu. Niestety, po prawie roku rozstali się i każde z nich poszło w swoją stronę. 

Od kilku miesięcy Rooyens spotyka się z byłą partnerką Jana Kulczyka. Po raz pierwszy para pokazała się razem na Balu Fundacji TVN. W ostatnim czasie Jaonna i Rinke coraz częściej brylują w mediach, udzielając wspólnych wywiadów na temat swojej miłości.

Sielankę przerwać może książka, nad którą pracuje Katarzyna Wołejnio, obecnie jedna z uczestniczek "Agenta".

Jak możemy przeczytać w "Twoim Imperium", nie zabraknie w niej pikantnych szczegółów!

"Rinke Rooyens przechodzi sam siebie, adorując projektantkę mody Joannę Przetakiewicz. Przy okazjipierwszej rocznicy ich znajomości podarował partnerce aż 2002 róże warte 20 tysięcy złotych! Ale niedługo na ich szczęściu cieniem może położyć się książka, którą właśnie pisze Katarzyna Wołejnio, poprzednia partnerka Rooyensa, znana z reality show 'Żony Hollywood'.

Już zasugerowała, że nie zabraknie w niej szczegółów, które niezbyt dobrze świadczą o Rooyensie. Plotkuje się, że książka autorstwa Wołejnio może nie spodobać się projektantce. Czy Joanna Przetakiewicz powinna obawiać się?" - czytamy.

 

Autor: 
----------------
Źródło: 
Pomponik
Dział: 

Reklama