TE GWIAZDY ZDECYDOWAŁY SIĘ NA PÓŹNE RODZICIELSTWO

Reklama

Dynamicznie rozwijająca się kariera spowodowała, że decyzję o założeniu rodziny przełożyli na później. Jednak w końcu nadszedł odpowiedni moment. Które z gwiazd dojrzały do decyzji o potomstwie później niż inni?

Największym zaskoczeniem ostatnich miesięcy była wiadomość o ojcostwie Karola Strasburgera, który ustanowił chyba rekord, jeśli chodzi o późne rodzicielstwo. Prowadzący „Familiadę” końcem listopada został po raz pierwszy w ojcem. Aktor ma 72 lata i wciąż roznosi go energia. Jego żona, Małgorzata Waremczuk, wielokrotnie podkreślała, że Karol świetnie odnajduje się w roli taty.

Nie tylko za granicą można spotkać gwiazdy, które potomstwa doczekały się późno. Trener najsłynniejszego polskiego skoczka – Apoloniusz Tajner po raz kolejny został ojcem. Mężczyzna ma już dorosłe dzieci z poprzedniego małżeństwa, zdążył zostać nawet dziadkiem. Matką najmłodszego syna – Leopolda – jest Izabela Podolec.

Hugh Grant grający role wiecznych chłopców potrzebował wiele czasu, aby dojrzeć do ojcostwa. Jego pierwszy syn przyszedł na świat, gdy Grant miał już 51 lat.

Steve Martin, czyli aktor komediowy, komik i scenarzysta. Błyskotliwa kariera spowodowała, że na „tacierzyństwo” zdecydował się w późnym wieku. Aktor miał 67 lat, a jego żona 41, gdy na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Holly Hunter zdecydowała się na macierzyństwo dopiero w wieku 47 lat. Partnerem laureatki Oscara jest brytyjski aktor Gordon MacDonald. Para doczekała się bliźniąt. Szczęśliwa mama na kilka miesięcy zrezygnowała z kariery, aby w pełni oddać się urokom macierzyństwa.

Przez długie lata George Clooney nie mógł spotkać odpowiedniej kobiety. Jednak w 2014 poznał Amal i zaiskrzyło. Prawniczka została żoną słynnego aktora. W wieku 56 lat George Clooney został ojcem. Para doczekała się bliźniąt - Alexandra oraz Elli.

Kariera aktorska pochłonęła Susan Sarandon bez reszty. Przez długie lata nie mogła trafić na odpowiedniego partnera. Susan Sarandon pierwsze dziecko urodziła dopiero w wieku 39 lat. Później została matką jeszcze dwukrotnie – w wieku 43 oraz 46 lat.

Kariera modelki wymaga nienagannej figury. To właśnie z tego powodu wiele kobiet robiących karierę w przemyśle modowym odkłada decyzję o macierzyństwie na później. Tak się stało w przypadku Lindy Evangelisty. W 2006 roku, w wieku 41 lat urodziła syna Augustina Jamesa. Tożsamość jego ojca przez długi czas pozostawała nieznana. Dopiero podczas pozwu o alimenty ujawniła jego tożsamość. To Francois-Henri Pinault – jeden z najbogatszych Francuzów, obecnie mąż Salmy Hayek.

Pierwsze dwa małżeństwa Halle Berry nie należały do udanych. Gwiazda poświęciła się rozwijaniu kariery zawodowej. Dopiero w związku z kanadyjskim modelem Gabrielem Aubrym aktorka poczuła instynkt macierzyński. Nahla Ariela Aubry to córka, którą Halle urodziła w wieku 42 lat.

Marek Kondrat poślubił o 38 lat młodszą Antoninę Turnau. Para pobrała się w 2015 roku wywołując zamieszanie w świecie show-biznesu. W 2018 roku na świat przyszła córka – Helena. Marek Kondrat miał wtedy 68 lat. Gwiazdor w pełni poświęcił się ojcostwu. Dziś dzieli życie pomiędzy Kraków a Hiszpanię, gdzie razem z żoną i córką pomieszkuje w willi położonej na Costa Blanca. Para posiada również drugą posiadłość we Francji, w okolicach Bordeaux.

Gwiazda serialu „Gotowe na wszystko” starała się o dziecko przez kilkanaście lat. Po wielu nieudanych próbach Marcia Cross i jej mąż rozważali adopcję lub skorzystanie z pomocy surogatki. Jednak z pomocą zabiegu in vitro para doczekała się bliźniąt. Aktorka została szczęśliwą mamą tuż przed swoimi 45. urodzinami. Teraz poświęca się opiece nad Eden i Savannah.

Autor: 
--------------
Źródło: 
Pomponik
Dział: 

Reklama