"WSPANIAŁE STULECIE": POCZĄTKI MIŁOŚCI HALITA ERGENCA I JEGO ŻONY BYŁY TRAGICZNE!

Reklama

W jego małżeństwie z Berguzar Korel nie brakuje wstrząsów.

Kiedy kilka miesięcy temu Halit Ergenç (46 l.) wrócił z Azerbejdżanu, gdzie kręcił film, cała Turcja zaniemówiła. Gwiazdor ogolił głowę, miał wąsy i kozią bródkę. - To już nie jest sułtan Sulejman tylko jakiś Tatar - komentowano. Ale aktor nic sobie z tych złośliwych docinków nie robił. - Mojej żonie się podoba - oświadczył tylko.

Opinia publiczna była dla nich pobłażliwa. Przecież Halit Ergenç i Bergüzar Korel (33 l.) to para najbardziej kochana w całej Turcji. Wszyscy mają w pamięci, jak tragiczne były początki tej wielkiej miłości. On stracił żonę i dziecko, a ona została z tego powodu napiętnowana. - Dużo płakałam - wyznała Bergüzar. - Zadawałam sobie pytanie, skąd w ludziach tyle nienawiści do mnie, co ja takiego złego zrobiłam.

Halit długo był kobieciarzem. - Żyłem jak dziki koliber, latałem z kwiatka na kwiatek - przyznał. Nie przypuszczał, że w tak krótkim czasie dwa razy się ożeni. Gdy skończył 36 lat, zakochał się w aktorce Gizem Soysaldi (32 l.). Myślał, że znalazł kobietę na całe życie, szybkie zaręczyny potem planowanie ślubu. Jednocześnie Halit zaczął pracę w serialu "Tysiąc i jedna noc", w którym jego partnerką była Bergüzar Korel.

- Kiedy ją pierwszy raz zobaczyłem, stałem jak rażony piorunem - opowiadał. Jednak nie sądził, że taka kobieta również się nim zainteresuje. Trzymała wszystkich na dystans. Ale na branżowej imprezie dostrzegł inne jej oblicze. - Zauważyłem, że jest spontaniczna, lubi śmiać się, tańczyć, bawić. Postanowiłem zaryzykować i poznać ją bliżej - mówił. Sprzyjały temu miłosne sceny w serialu. Dali się porwać chwili i zostali skrytymi kochankami.

Bergüzar była związana z tancerzem Tanem Sagturkiem, a Halit miał się żenić. Dotrzymał słowa danego Gizem i poślubił ją. Ale 7-miesięczne małżeństwo stało się utrapieniem dla obojga. Halit zdawał sobie sprawę, że poślubił nie tę kobietę, że kocha Bergüzar. W tym samym czasie otrzymał od losu dwa potężne ciosy - zmarł mu ojciec, a 23-letnia siostrzenica popełniła samobójstwo. - Zamknął się w sobie, miał depresję. O niczym nie chciał rozmawiać - opowiadała Gizem.

Nadal spotykał się z Bergüzar. Wkrótce ich romans ujrzał światło dzienne. Gdy Gizem zorientowała się, że jest w ciąży, myślała, że uratuje to ich małżeństwo. Niestety, stało się wręcz przeciwnie - Halit przyspieszył swoją decyzję o rozwodzie. Zrozpaczona Gizem podjęła tragiczną decyzję. - Postanowiłam nie rodzić dziecka w tej sytuacji - wyjaśniała później. Porzucenie ciężarnej żony, aborcja - te fakty zrobiły z Halita bezdusznego człowieka, a Bergüzar przypięły łatkę bezwzględnej kobiety rozbijającej małżeństwa.

Oni jednak wierzyli w siłę miłości, która ich połączyła. W 2009 roku pobrali się, a suknia panny młodej ukrywała ciążowy brzuszek. Kilka miesięcy później na świat przyszedł ich syn Ali (6 l.). Zachłysnęli się życiem rodzinnym. Serca widzów skradli przez swój styl życia - stronią od blasku fleszy i gwiazdorzenia. Po Istambule poruszają się na rowerach lub środkami komunikacji miejskiej. Są bardzo otwarci, chętnie rozmawiają z ludźmi. Ich miłość widać na pierwszy rzut oka. Stali się ulubioną parą Turcji.

Jak w każdym związku są chwile wzlotów i upadków. Także w ich związku nie obeszło się bez konfliktu. Przyczyną nieporozumienia była zazdrość obojga. Bergüzar na planie "Wspaniałego stulecia" nie mogła patrzeć na haremowe sceny swojego męża i zrobiła mu awanturę. On z kolei zerwał kontakty z kolegą - aktorem, z którym Bergüzar ma sceny pocałunków w innym serialu. Kryzys w związku był na tyle poważny, że chodziły słuchy nawet o separacji.

Na szczęście pomogły wizyty w poradni małżeńskiej. Pytanie na jak długo? W kwietniu telewidzów zaniepokoił Erol Kose, gospodarz popularnego programu "Porozmawiajmy o wszystkim". - Dowiedziałem się od bliskich znajomych Bergüzar i Halita, że w ich małżeństwie znów nie dzieje się dobrze, może to się skończyć nawet rozwodem. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie - powiedział.

W czerwcu sami ulubieńcy widzów zdementowali te pogłoski - pojawili się w centrum handlowym, trzymając się za ręce, uśmiechnięci i promienni. Gołym okiem można było zobaczyć, że nadal są w sobie zakochani. Wielbiciele odetchnęli z ulgą, jednak niepokój o ich losy pozostał. Znając temperamenty artystów, nigdy nie zniknie.

Źródło: http://www.pomponik.pl/

Dział: 

Komentarze

Wysłane przez DoveTeath (niezweryfikowany) w
Can you! need something startup new? Look at this link. Only there the choice of girls for every unique guy and completely free! They are good slaves, they will and want do anything you order ! http://gov.shortcm.li/kings1#A30

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.

Reklama