Apoloniusz Tajner znów zostanie ojcem! Matką dziecka sporo młodsza ukochana

Reklama

Ależ nowina! Jak donosi jeden z tabloidów, Apoloniusz Tajner (65 l.) po raz trzeci zostanie ojcem. Jego ukochana, Izabela (29 l.), spodziewa się dziecka, które ma przyjść na świat latem bieżącego roku. Choć zakochanych dzieli znaczna różnica wieku, oni zdają się tym zupełnie nie przejmować.

Życie Apoloniusza Tajnera jest ściśle związane ze sportem. W młodości był kombinatorem norweskim, a później rozpoczął karierę trenerską. Trenował skoczków narciarskich, a za jego kadencji wielkie triumfy święcił Adam Małysz. W 2004 roku podał się do dymisji, a dwa lata później objął posadę prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. 

Tę funkcję Tajner sprawuje do dziś. Zresztą układa mu się nie tylko w życiu zawodowym, ale również w osobistym. Od ośmiu lat związany jest ze sporo od siebie młodszą Izabelą. Niektórzy twierdzą, że "na upartego" Iza mogłaby był jego wnuczką, ale dla zakochanych różnica wieku nie ma żadnego znaczenia. Najważniejsze jest łączące ich uczucie. 

Poznali się w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Apoloniusz miał wówczas 57 lat, a Izabela 21. Gdy Tajner wszedł do przedziału, nie wiedziała, że ma do czynienia ze znanym trenerem i działaczem sportowym. Pomyliła go z... aktorem z serialu "Na Wspólnej'! Zresztą nie od razu poczuli do siebie miętę. Na to potrzebowali czasu. 

Tak czy owak zaczęli się ze sobą spotykać, co ukrywali w tajemnicy przed światem. W końcu się ujawnili i wbrew sceptykom nadal są razem. "Ja się zawsze śmieję, że całe dorosłe życie spędziłam z Apoloniuszem i on też mnie w jakiś sposób ukształtował" - opowiadała niegdyś Iza i dodawała, że "w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku". 

Izabela i Apoloniusz mają teraz co świętować, bowiem - jak donosi "Super Express" - zostaną rodzicami! Dziecko pary ma przyjść na świat latem. 

Przypomnijmy, że Tajner ma już dzieci: 36-letniego Tomisława i 40-letnią Dominikę. Doczekał się również wnucząt: Maksymiliana (13 l.) i Sary (13 l.). 

Nowy członek rodziny być może osłodzi życie rodzinie Tajnerów. Zwłaszcza, że ostatnio przeżywają trudne chwile. Dominika rozwodzi się z Michałem Wiśniewski, co dla wszystkich jest ogromnym ciosem.

Autor: 
---------------------
Źródło: 
Pomponik
Dział: 

Reklama