Najczęściej Czytane

Abstrakcyjnie o farsie, czyli czym jeżdżą posłowie
W tym roku noworoczna szopka przyszła szybciej niż zwykle. W weekend zafundowali nam ją zgromadzeni na 32. posiedzeniu Sejmu posłowie. Próbując zrozumieć, o co właściwie chodzi i kto jest winny powstałemu zamieszaniu przyjrzeliśmy się
Modlitwa w intencji Puszczy Białowieskiej.
Eksperci UNESCO zapoznający się ze stanem Puszczy Białowieskiej zostali w poniedziałek postawieni w dość nietypowej sytuacji.
Zarabia miliony na koszulkach
Johnny Earle swój biznes rozpoczynał w wieku 19 lat.
Ryszard Czarnecki ma nowego syna
Dotarliśmy do najpilniej strzeżonej tajemnicy europosła Ryszarda Czarneckiego (47 l.). Okazało się, że polityk Prawa i Sprawiedliwości ma nie tylko nową żonę, co odkryliśmy kilka tygodni temu, ale także dwumiesięcznego synka - Stasia
W Uralsku odbyła się wystawa psów
W Uralsku odbyła się coroczna wystawa psów. Rekordowa liczba zwierząt – ponad 200, była wystawiana na Stadionie im. P. Atojana. Wśród nich byli przedstawiciele 70 ras z różnych miast Rosji i Kazachstanu.
ANIA LEWANDOWSKA JEST W CIĄŻY
Robert Lewandowski strzelił gola Atletico Madryt i w ten symboliczny sposób poinformował świat, że wraz z żoną Anną spodziewają się potomka.
Samotność Wielkiego Mistrza.
Na kilka dni przed wręczeniem orderów, prezydent Duda nadal jedynym członkiem Kapituły
Zdradzona żona Petru złożyła pozew
To prawdopodobnie koniec małżeństwa lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru (44 l.) i jego żony Małgorzaty! Jak ustalił „Super Express”, do sądu wpłynął pozew rozwodowy, który złożyła żona polityka.
Ryszard Petru wyrzucony z domu rodzinnego?
Ryszard Petru, absolutny lider Nowoczesnej, pohulał z partyjną koleżanką w Portugalii, ale nie pomyślał o konsekwencjach
ROZWÓD Władysława Kosiniaka-Kamysza i jego żony Agnieszki. Polityka zniszczyła piękne małżeństwo
Jeszcze niedawno wielką miłość okazywali sobie na każdym kroku. Ale polityczne obowiązki byłego ministra pracy i przewodniczącego PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza (35 l.) sprawiły, że zaczęli się od siebie oddalać.
W wolnej Polsce Kaczyński pójdzie siedzieć
Janusz Korwin-Mikke, w rozmowie z jednym z dzienników, oświadczył, że prezes Prawa i Sprawiedliwości oraz szefowa rządu PiS odpowiedzą przed sądem za nieopublikowanie wyroku Trybunału Konstytucyjnego.
31-letni Krzysztof Nowak zmarł z przepicia, odżył w kostnicy i... wrócił na imprezę
Siamienowice. W godzinach wieczornych służby ratunkowe odebrały wezwanie od przechodnia w sprawie nieprzytomnego mężczyzny. Po dotarciu na miejsce i wielokrotnych próbach reanimacyjnych orzeczono zatrzymanie akcji serca i zdecydowano przewieźć zwłoki
NIE ŻYJE LOU PERLMAN. MIAŁ 62 LATA
19 sierpnia w więzieniu w Miami zmarł były menedżer i producent m.in. grupy 'N Sync, Lou Perlman. W zakładzie karnym przebywał od 2008 roku.
Świat kpi z Polski! Przez to zdjęcie!
To, co nam się wydaje normalne, niekoniecznie jest normalne dla mieszkańców laickiej Francji czy postępowej Ameryki.
Pisza internauci
Zastanawia mnie dlaczego wszystkie poczynania PIS w sprawie Smoleńskiej są tak prymitywne i nacechowane działaniem na pokaz.
Zenek Martyniuk. W piłkę z mocnym Akcentem
- Zadzwonił ktoś z TVN24 i zapytał czy wiem, co się stało. No to zaspany powiedziałem, że zupełnie nie wiem o co chodzi. Obejrzałem mecz, poszedłem spać i tyle. A potem się zaczęło - opowiada WP SportoweFakty gwiazdor disco polo Zenon Martyniuk.
"WSPANIAŁE STULECIE": POCZĄTKI MIŁOŚCI HALITA ERGENCA I JEGO ŻONY BYŁY TRAGICZNE!
W jego małżeństwie z Berguzar Korel nie brakuje wstrząsów. Kiedy kilka miesięcy temu Halit Ergenç (46 l.) wrócił z Azerbejdżanu, gdzie kręcił film, cała Turcja zaniemówiła.
KIEDYŚ GWIAZDY TV, A DZIŚ? WOJCIECH RESZCZYŃSKI – NIEZAPOMNIANY PREZENTER "TELEEXPRESSU"
Maciej Orłoś lub Beata Chmielowska-Olech – te nazwiska wymieni dziś większość telewidzów zapytanych o twarze "Teleexpressu". Jednak popularny program informacyjny tworzony jest od 30 lat.
Nowa dziewczyna Michała Wiśniewskiego wcześniej zgwałciła swojego chłopaka
Rafatus skomentował swój związek z Agnes, z którą rzekomo od niedawna jest Michał Wiśniewski. Mężczyzna wyznał szokujące fakty z przeszłości swojej byłej partnerki. Co

Strony